Prichádzame s novým ročníkom vín, www stránkou a Facebook-om pre našich priaznivcov.

Vinárstvo VINS WINERY, prichádza tento rok nielen s novými ročníkmi ale aj s www prezentáciou a Facebook profilom.

Priaznivci vín od spoločnosti VINS WINERY sa môžu tešiť nielen na nový ročník 2013 ale na www stránkach vinárstva alebo Facebooku budú môcť nájsť okrem prehľadu autorizovaných predajcov aj aktuality , popisy k vínam a produktom aj fotogalériu produktov, vína ocenené na súťažiach, ako aj ďalšie užitočné informácie.

Vinárstvo VINS WINERY nájdete už dnes na www.vinswinery.sk alebo www.vinsvino.sk alebo taktiež na FACEBOOK-u na adrese:

https://www.facebook.com/pages/Vin%C3%A1rstvo-VINS-Winery/1407656489490093?ref=hl

Pridajte sa k fanúšikom VINS VINERY.

o vinárstve VINS WINERY :

Sme mladé, dynamicky sa rozvíjajúce vinárstvo, ktorého sídlom je obec Vinosady, nachádzajúca sa pod úpätím Malých Karpát.

Moje prvé stretnutia s vínom boli v detstve, kde som ako malý chlapec pobehoval vo vinohradoch pri zbere, ktoré obrábali moji starý rodičia zásluhou babky, ktorá bola družstevníčkou telom aj dušou. Víno v tom čase bolo v každom dome, a nebolo to nič neobvyklé, no vtedy som samozrejme ani netušil, že časom sa hrozno a víno stane mojou veľkou láskou a chlebodarcom ...

Prvé moje vína uzreli svetlo sveta v roku 2007, kedy sa vyrobilo prvých 7 tisíc fliaš a túžba venovať sa výrobe kvalitných vín sa postupne stala skutočnosťou. Prirodzeným vývojom rástla ročná produkcia na dnešných 50 tisíc fliaš. Sortiment tvoria výlučne vína s chráneným označením pôvodu vyrobené z odrôd ako napr. biele Rulandské Šedé, Rizling Rýnsky, Devín, Chardonnay, Sauvignon alebo červené vína Dunaj, Pinot Noir, Cabernet Sauvignon a podobne.

Vína vyrábame z hrozna najvyššej kvality a spoločne s našimi partnermi vinohradníkmi, dozeráme na kvalitu suroviny, ktorá je základom pre výrobu kvalitných vín. Pri tvorbe vín sa snažíme zachovať harmóniu, čistotu vôní a chutí tak, aby vína v maximálnej miere priznávali svoj odrodový charakter. Spracovanie hrozna a výroba vína prebieha pomocou najmodernejších technológii a časť produkcie červených vín vyzrieva každoročne v drevených sudoch.

Naše vína získali množstvo významných ocenení na zahraničných súťažiach ako napríklad Vinalies internationales Paris, Pinot Gris du Monde FR, Charonnay du Monde FR, Mondial du Rosé Cannes FR, Concours mondial de Bruxelles, Bacchus Madrid, Sauvignon fórum CZ, AWC Wiena, Finger Lakes International Wine Competition USA a Terravino Israel.

Každoročne obsadzujeme popredné priečky aj na domácich súťažiach, kde stojí za zmienku dvojnásobné víťazstvo v Národnom salóne vín v kategórii biele suché vína z odrodou Devín v roku 2010 a 2012. Každé ocenenie si vážime a je pre nás signálom, že našu prácu robíme kvalitne a zodpovedne, ale najvyššie ocenenie bude pre nás vždy spokojnosť zákazníkov.

Tóth Richard - majiteľ

zdroj: vinswinery.sk

Komentáre

  • 2017-03-07 20:50:46 Komentár od: ThomasAccup

    Zeenga-Share your best moments from your life with friends and family
    http://zeenga.net/ - Click here!..

Váš komentár

Všetky polia sú povinné

Opíšte text z obrázka.